WAAR U OP MOET LETTEN BIJ HET KIEZEN VAN CBD-GUMMIES

Het eerste waar u rekening mee moet houden bij het kopen van CBD-gummies, is het type CBD dat wordt gebruikt. CBD-isolaat is pure CBD, zonder andere cannabinoïden. Hoewel isolaten ideaal zijn voor consumenten die THC willen vermijden, verwijdert deze extractiemethode de vluchtige organische stoffen en terpenen van cannabis. Dit betekent dat het eindresultaat niet alle gezondheidsvoordelen biedt.

Producten gemaakt met full-spectrum CBD bevatten alle cannabinoïden van de plant, inclusief THC. Producten met een volledig spectrum bieden de meest therapeutische voordelen als gevolg van het entourage-effect, wat betekent dat cannabinoïden gecombineerd een groter effect hebben dan alleen geconsumeerd. De beste gok is om te gaan voor een product met een volledig of breed spectrum gemaakt met biologische hennep die in de Verenigde Staten wordt geteeld. Hennep die in de Verenigde Staten wordt geteeld, is onderworpen aan landbouwvoorschriften en mag niet meer dan 0,3 procent THC bevatten.

Elk product dat niet specifiek zegt welk type CBD werd gebruikt – bijvoorbeeld alleen ‘cannabisextract’ als ingrediënt vermelden – is waarschijnlijk een product dat je moet vermijden.

http://cbdolie-narcos.nl/

www.narcosproducts.com/

You may also like...